החלפת מסך למכשיר השיאומי פוקופון

תוך כדי הליכה נפל לכם השיאומי פוקופון והמסך שלו התנפץ? ילדכם הקטן צפה בסרטון, הפיל את המכשיר וסדק את המסך שלו? לא קרה דבר! שירות החלפת המסך למכשירי השיאומי הוא כל מה שאתם צריכים! כיום, ההחלפה מתבצעת בשירות מידי במקום, כך שאין כל סיבה להשתמש במכשיר חלופי, להעביר זיכרונות למכשיר הישן שלכם או להודיע לכולם שבשבוע הקרוב אתם לא זמינים.

אל תסתכנו במגע ישיר עם מסך מגע שבור

מה שאפשר בוודאות להגיד על מכשיר השיאומי שלכם הוא שמדובר על מכשיר מאד חכם, אך גם מאד עדין. מסכי המגע מאפשרים לכל לבצע שלל פעולות בקלות ובמהירות, אך גם צריך לקחת בחשבון כי המסך שביר. ישנן פעולות מנע שניתן לבצע במטרה למנוע את הסיכוי כי המסך ישבר, כמו הדבקת מדבקת סיליקון או זכוכית לדוגמא. עם זאת, במידה והמסך שלכם נסדק או נשבר, חשוב להחליפו. זיכרו כי אתם מעבירים את האצבע שלכם על המסך עם כל פעולה שאתם מבצעים, כך שעלולות לחדור אל אצבעותיכם זכוכיות.

לפני מכירת המכשיר: החליפו את המסך

ישנם לא מעט משתמשים שבוחרים להחליף את המכשיר החכם שלהם אחת לתקופה. אם גם אתם חובבים מושבעים של מכשירים חכמים וכעת אתם רוצים למכור את השיאומי שלכם, החלפת מסך שיאומי פוקופון יכולה להתאים גם לכם. השקעה בחידוש המכשיר יכולה לקדם את מכירת המכשיר שלכם! אחד הדברים הראשונים שבודקים הרוכשים הפוטנציאליים הוא את נראות המסך:

מסך שרוט, סדוק או שבור משקף את המכשיר ככזה שלא ראוי להשקיע בו, בעוד מסך חדש נותן את התחושה של מכשיר חדש המעניק את חווית השימוש הטובה ביותר.

צרה צרורה? לא! זה הזמן שלוקח להחליף את המסך

אם גם אתם חשבתם כי החלפת מסך מצריכה מכם להשאיר את השיאומי שלכם במעבדהולחזור כעבור שבוע, כדאי שתחשבו שוב! כל עוד אתם עובדים אל מול מעבדת סלולר מקצועית, אתם זוכים לקבל שירות מהיר ויעיל. המכשיר שלכם יהיה מוכן בתוף 40 דקות עד שעה בלבד! תיקון מידי במקום? בהחלט!

עוד באתר: 

החלפת מסך עבור מכשיר מייזו pro7

החלפת מסך באייפון S5

אייפון VS אנדרואיד