החלפת מסך להוואווי 9 P

המכשירים הסיניים המיובאים לישראל הם סיפור הצלחה. מדובר במכשירים טובים מאד הנותנים מענה לכל צורך של שימוש בסמארטפון. זו הסיבה שלקוחות רבים רכשו מכשירים מסוג זה והם די מרוצים מאיכותם.

אפשר לבצע באמצעותו צילום, שימוש באפליקציות, העברת מסרונים, טיפול בדואר האלקטרוני וכל צורך אחר שאליו רגילים

היתרון הגדול של המכשירים הסיניים הוא מחיר העלות הנמוך יחסית של רכישת המכשיר והעלויות הנמוכות של האחזקה שלו.

מעבדה למכשירי הוואווי

המעבדה המקצועית שלנו מודעת לשימוש הגובר והולך במכשירי הוואווי והחברות הסיניות הנוספות ולכן אנו ערוכים עם מלאי גדול של חלפים לכל צורך. מי שזקוק להחלפת מסך למכשיר הוואווי 9 P יכול לבצע אצלנו את ההחלפה תוך פרק זמן קצר.

הטכנאים המיומנים שלנו עברו השתלמויות מקצועיות ולכן הם מבצעים את המלאכה באופן מנוסה תוך שמירה על המכשיר ועל המסך החדש בעת ההתקנה. בתום בתיקון מוודאים שהמסך מונח במקומו כראוי כך שלא ייפול.

ללקוחות המעוניינים שלא יישבר להם שוב המסך אנו ממליצים לרכוש מגן מסך שבמקרים רבים פותר בעיות דומות.

שירות שליחים

במיוחד עבור הלקוחות העסוקים, הקמנו שירות משלוחים. השליחים האחראים שלנו אוספים את המכשיר מביתו או ממשרדו של הלקוח, מעבירים אותו למעבדה לבדיקה. לאחר תיאום עם הלקוח אנו מבצעים את הפעולות הנדרשות ומתאמים עם הלקוח את מועד החזרת המכשיר.

בזכות שירות זה כל לקוח יכול להמשיך בשגרת יומו כך שאינו צריך להגיע למעבדה הן למסירת המכשיר והן לאיסופו. אנו עושים כל שניתן כדי להחזיר את המכשיר תוך פרק זמן קצר ביותר ללקוח.

החלפת מסך להוואווי 9 P

החלפת מסך היא פעולה שאנו מבצעים כמה פעמים ביום כך שהצוות המנוסה שלנו מבצע זאת באחריות רבה. המסך הישן והמפוצץ יוצא באופן מושלם כך שלא יהיו שאריות מהמסך שיישארו במכשיר ובמקום המסך הישן מתקינים מסך חדש.

הטכנאים מבצעים בקרת איכות ומוודאים שהמכשיר חזר לעבודה תקינה ושהפעולה לא שיבשה פעולות של הסמארטפון.

מעבדת סמארטפונים

המעבדה המקצועית שלנו מטפלת בכל המכשירים הסלולריים הקיימים בשוק, אייפון, סמסונג, גלקסי ורבים אחרים. ברוב המקרים אפשר לטפל בכל בעיה בתפעול המכשיר, או בחלף מסוים.

גם אם במעבדות אחרות לא הצליחו לפתור את הבעיה, קיים סיכוי גדול שהצוות המנוסה שלנו יצליח לטפל בכך וליצור מצב שבו תוכלו להמשיך ולהשתמש במכשיר הקיים ללא צורך ברכישת מכשיר חדש שיעלה לכם סכום גבוה.

אולי יעניין אותך גם:

מעבדה לתיקון וואווי