החלפת מסך למכשיר שיאומי רדמי נוט 6 פרו

אתם אולי לא יכולים להחזיר את הגלגל לאחור ולגרום לכך שמסך השיאומי שלכם לא ישבר, אך אתם בהחלט יכולים להחליף את המסך השבור! את הפקודות הבאות על מסך השיאומי שלכם? תבצעו על מסך חדש ואיכותי!

כשהמסך השבור מגיע אתכם במגע ישיר

מסך שבור לשיאומי שלכם לא רק פוגע בחוויית השימוש שלכם, אלא שהוא גם מסכן אתכם. זיכרו כי אתם מגיעים במגע ישיר עם מסך המגע שלכם עם כל פעולה שאתם מבצעים: עם החלקת האצבע על המסך וגם עם הצמדת המכשיר אל האוזן שלכם בשיחות הטלפון. הדבר האחרון שתרצו הוא שזכוכיות קטנות יחדרו אל האצבעות העדינות שלכם או אל האוזן. החליפו את המסך השבור עוד היום!

טיפול מנע: איך ממזערים את הסיכוי כי המסך ישבר?

כל עוד נשרט או נשבר לכם המסך, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לבצע החלפת מסך שיאומי רדמי נוט 6 פרו. עם זאת, בהחלט יהיה כדאי לנקוט בטיפול מנע בכדי למנוע את הסיכוי שדבר כזה יקרה שוב. הדבקת מגן מסך מזכוכית או מסיליקון, מפחיתה משמעותית את הסיכוי כי תצטרכו להגיע שוב למעבדת הסלולר לטובת החלפת מסך בשנית. כן צריך לקחת בחשבון כי מדובר על מסך עדין בסופו של דבר, כך שהוא עדיין חשוף לפגיעות מסוג שכזה.

האם ניתן להחליף מסע מגע לבד?

גישת ה"עשה זאת בעצמך" רלוונטית להמון תחומים, אך בכל הקשור לעולם הסלולר, לא. החלפת מסך דורשת הבנה במכשיר ובמבנה שלו, תוך שישנה חשיבות קריטית לניסיון והמקצועיות של מבצע הפעולה. החלפה עצמאית לכאורה זולה יותר, אך הזול מתגלה מהר מאד כיקר כשההחלפה לא מבוצעת כנדרש.

כיום, אין כל סיבה שתנסו להחליף את המסך לבד: ההחלפה מתבצעת בתוך 40 דקות בלבד, כך שמדובר על תיקון מידי במקום שגם חוסך לכם המון זמן וכסף. בנוסף, החלקים בהם משתמשים לטובת החלפת המסך הינם חלקים מקוריים, או חלקים בסטטוס גבוה של AAA. החלפת מסך שיאומי רדמי נוט 6 פרו מבצעים רק במעבדת סלולר מומלצת!

אולי יעניין אותך גם: 

אייפון VS אנדרואיד

החלפת מסך למכשיר השיאומי פוקופון

החלפת מסך למכשירי שיאומי רדמי נוט 5