החלפת סוללה HTC1 M10

אנו חיים בתקופה שבה כמעט אף אחד לא יכול להעביר יותר מכמה דקות ללא הסמרטפון שלו. השימוש בו מאפשרת לנו לקבל ולשלוח מיילים, לשמור את הזכרונות והאנשים איתם אנו בקשר, להתכתב בוואטסאפ, לקבוע פגישות, לנהל יומן, לתפעל אפליקציות ובקיצור מי יכול היום להתקדם עם היום שלו כשפתאום ללא אזהרה מוקדמת הסמרטפון שבק חיים?

כשהסוללה של ה- HTC1 M10  שלכם לא עובדת כמו שצריך, אי אפשר להשתמש בסמרטפון וזה יכול לבזבז לנו זמן יקר ולפעמים גם כסף.

הסוללה של הסמרטפון HTC1 M10 היא מסוג ליתיום פולימר עם קיבולת 3000mAh. היא מספיק לזמן שיחה של עד 27 שעות. לפעמים גם סוללה חזקה כמו זו, עשתה את שלה.

אנחנו במעבדת סלולארי לי בהוד השרון מתמחים בכל סוגי התיקונים לכל סוגי המכשירים הקיימים ועושים זאת תוך זמן קצר, ביעילות וברמת שקיפות גבוהה מול הלקוח.

כל בעיה שיש לכם עם סוללת HTC1 M10 – הסוללה נגמרת תוך כמה דקות למרות שרק הוצאתם את המכשיר מטעינה, המכשיר כבה ולא נדלק או כל דבר אחר, סוגר פינה נמצאים כאן בשבילכם ובשביל לסגור לכם את הפינה הזאת, כאן ועכשיו.

בהתחלה, כשתגיעו אלינו עם המכשיר נבצע בדיקה כללית ונבדוק שאין נזק כתוצאה מחדירה של מים או כל דבר אחר ובמידת האפשר נתקן את הבעיה. רק אם צריך נמליץ לכם להחליף את הסוללה הישנה בחדשה. אנו מחזיקים בסוללה מקורית.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע אלינו עם הסמרטפון שיועבר למעבדה לתיקון מהיר ואיכותי.

אז למה אתם מחכים? לא צריכים להישאר עוד דקה אחת עם סמרטפון מקולקל! פשוט התקשרו אלינו ל 09-8890772 אם עדיין יש לכם שאלות. תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.

אולי יעניין אותך גם:

אייפון VS אנדרואיד

תיקונים ותקלות באייפון X איקס… כן כן אייפון 10!